Hvem er vi?

En gruppe blandede drops med en felles interesse om å gjøre ting synlig – samtidig som vi ivaretar og er der når kundene trenger oss.

Vi er både et byrå med fokus på design og huser i tillegg en komplett reklamefabrikk. Det vi designer kan vi også produsere i fysisk form.

Våre tjenester

Design og idéutvikling

Kombinasjonen av typografi, bilder form og farge forteller en viktig historie til mottaker.

Skilt, dekor og utsmykking

Smått, stort, langt eller bredt – med eller uten lys. Vi produserer og monterer!

Bildekor og helfoliering

Få fullt utbytte av din mest synlige markedsplass. Vi ordner alt fra idé/skisse til ferdig godkjent montering.

Sol, beskyttelse og vindusfilm

Varmereduksjon, UV-beskyttelse eller sikkerhet? Våre sertifiserte montørerer sikrer profesjonell montasje.

Print og trykksaker

Kjapp produksjon av både små og store opplag. Moderne maskiner sikrer kontinuerlig høy kvalitet og mange muligheter.

Profilklær og tekstiltrykk

Vi både trykker og broderer på et stort utvalg av klær. Har du klesplagg fra før kan vi fint trykke på de også.

Profilartikler og gaver

Det er kun fantasien som setter grenser for hva vi kan sette logo på. Vi tilbyr et stort utvalg av gaver og profilartikler både med og uten logo.

Nettsider / webdesign

Gjør det enkelt å redigere dine egne nettsider, fokuser tankene bort fra bekymringer og vær trygg på at alt fungerer og ivaretas.

Menneskene

Daniel Hov
Daniel HovDaglig leder
daniel@dittgrafisk.no
948 95 841
Ronny Gudvangen
Ronny GudvangenGründer
ronny@dittgrafisk.no
957 29 451
Thomas Jørgensen
Thomas JørgensenMultimedia Designer
thomas@dittgrafisk.no
992 96 477
Vivian Gjerstad
Vivian GjerstadVisuell Merchandiser / Grafisk Designer
vivian@dittgrafisk.no
414 51 554
Dennis Næss
Dennis NæssDigital Markedsfører / Webdesigner
dennis@dittgrafisk.no
48317151
Jan Martin Bøe
Jan Martin BøeProsjektleder
janmartin@dittgrafisk.no
915 14 311
Sergejus Panumariovas
Sergejus PanumariovasReklamemontør
sergejus@dittgrafisk.no
33 74 04 04
Linas Gabsevicius
Linas GabseviciusReklamemontør
linas@dittgrafisk.no
33 74 04 04
Simen Megrund
Simen MegrundProduksjon
simen@dittgrafisk.no
33 74 04 04
Noah Thoresen Biering-Strand
Noah Thoresen Biering-StrandProfileringsdesigner / Lærling
noah@dittgrafisk.no
33 74 04 04

Et utvalg produkter vi jobber med

1.

Kreative

Vi simpelthen elsker gode løsninger og forsøker å strekke oss langt der andre ser begrensninger. Våre løsninger er ikke bare A4.

2.

Erfaring

Vi kan skilte med lang fartstid og bred bransjeerfaring, et godt samarbeid med våre kunder og er fleksible der andre ser begrensninger.

3.

Miljø

Vi skal bistå våre kunder med å finne de mest miljøvennlige løsninger og være den foretrukne samarbeidspartner for miljøvennlige produkter og tjenester.

info-5@2x

Over 1000 biler i året!

Visste du at hvert kalenderår folierer vi godt i overkant av tusen biler? Smått, stort, bedrift og privat.

Nylige arbeider